Sky Tower Office

W tym roku poszerzyliśmy zawody o nową i wyjątkową kategorię – Sky Tower Office, w której  mogą wystartować wyłącznie pracownicy firm, mających swoje biura w Sky Tower! To właśnie Państwo, jako pierwsi i jedyni w całej historii mistrzostw, w ramach ich odświeżonej odsłony, będą mieli szansę startu drużynowego oraz – uwaga! –  wsparcia dowolnego celu charytatywnego.

Najszybsza spośród grup biegowych o szlachetnym sercu, stworzonych przez Państwa, otrzyma ufundowaną przez nas „cegiełkę” o wartości 3000 zł, którą będzie mogła przekazać na szczytny cel, wskazany przez siebie w momencie zapisu na zawody. Jest zatem o co walczyć! Choć to oczywiście nie wszystko!

Pamiętaj aby cała drużyna miała tę samą nazwę. Klasyfikacja to suma czterech najszybszych czasów z drużyny tak więc drużyna może mieć więcej nić 4 osoby w składzie, a klasyfikowane będą cztery najlepsze.

Dodatkowo zespół, który w najkrótszym czasie pokona 1142 schody zdobędzie trofeum przeznaczone dla kategorii Sky Tower Office, które w kolejnej edycji zawodów obroni bądź przekaże nowym mistrzom. Uczestnictwo w biegu będzie również okazją do autopromocji, gdyż jak co roku, relacja z tego wyjątkowego na skalę kraju wydarzenia wraz z informacją o laureatach, zostanie przekazana do mediów.

Start w zawodach to także szansa sprawdzenia własnej formy, zmierzenia się w niecodziennej rywalizacji oraz doskonały sposób integracji ze współpracownikami.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w Sky Tower Run w kategorii Sky Tower Office? Wystarczy skompletować czteroosobową drużynę, w której składzie znajdzie się przynajmniej jedna kobieta, a następnie podczas zapisu podać cel charytatywny. Warto zadbać także o strój sportowy i wygodne buty, które zapewnią komfort podczas walki o 49. piętro. Gotowe!